Tarihçe

Wagna markası Mannheim, Almanya kökenli. Guangdong Wagna güç teknolojisi co., Ltd bir Ar-Ge satış servis merkezidir. Ve 2014 yılında Wagna'nın Asya'daki merkezi olan Wagner grup şirketi ve Çinli ortak tarafından yapılan ortak yatırımla kuruldu. Wagna'nın tüm işlerinden sorumlu. Yıllar boyunca, Wagna yüksek kaliteli dizel jeneratör setleri geliştirme, bilimsel araştırma, üretim, satış ve servis odaklanmıştır. Dünyaca ünlü İsveç Volvo, Almanya Mercedes - benz MTU, deutz, Cummins, Perkins ve elektrik üretimi alanında diğer şirketlerle uzun vadeli bir işbirliğine sahiptir. Şu anda Wagna'nın dünya çapında 12 şubesi var, müşterilerimize sadece mükemmel ve güvenilir ürünler sunamıyoruz, aynı zamanda satış öncesi danışmanlıktan satış sonrası desteğe bu güvenilir Şube ağı aracılığıyla kapsamlı hizmet sunabiliyoruz.

1.jpg


F actory

Wagna güç teknolojisi co., Ltd modern jeneratör seti üretim üssü var. Fabrika Shunde ilçesinde, Foshan şehrinde, ulaşım kolaylaştırma ve karşılama müşteri ziyaretleri ısınma Guangdong eyaletinde yer almaktadır. Bu atölye için 6, 000 metrekare, 4000 metrekarelik bir alanı kaplar ve 5 modern üretim hatları var. Üst düzey mühendislere, elektrikli makine mühendislerine ve beş satış ekibine sahip olmak ve toplam 40'tan fazla üyeye sahip olmak. Belli bir test cihazımız ve alanımız var: sevkiyattan önce 72 saat kesintisiz test makinesi, jeneratörün sorunsuz çalıştığından emin olun.

P roduct

Wagna, genel güç üretimini ve dizel, benzin, doğalgaz, açık tip, sessiz tip, konteyner tipi, portatif treyler tipi, akıllı paralel kabin, yüksek voltaj gibi çeşitli özel amaçlı jeneratör setini kapsayan 7kw'dan 3500 kw'a kadar güç sağlayabilir. veya jeneratör setleri için diğer güç üretim birimleri ve otomatik kontrol sistemi. Mayıs 2016'da, kendi WAGNA'mızın motoru ve alternatörü başarıyla geliştirildi. Motor çekirdeği teknolojisi Ricardo ile senkronize edilmiştir ve standartlara ve gereksinimlere uygun olarak üretilmiştir; Alternatör kesinlikle LEROY SOMER standardı ve teknolojisine uygun olarak üretilmiştir. Güvenilirliği, geniş bir kullanıcı yelpazesi tarafından oldukça tanınır.

Ürün başvuru kapsamı

Ofisler, ülkenin büyük şehirlerinde, Asya'daki büyük ve orta büyüklükteki şehirlerde ürünlerin iyi satılmasını sağlayan güçlü bir satış servis ağı oluşturuyor. Kullanıcılar tüm alanlara yayıldı. Biz Doğal Gaz, kömür madeni, tarım çiftliği, hayvan besleme, çöp bertaraf ve kanalizasyon arıtma gibi birden fazla endüstriye hizmet Biyogaz & Doğal Gaz için Wagna G serisi jeneratör üniteleri geliştirmek ve araştırma ayrılmıştır. Sivil binalar, fabrikalar, ulaşım, tıbbi, finans, telekom, askeri ve savunma, dış mekan mühendisliği, süpermarket, enerji üretimi ve taşımacılığı gibi çeşitli güç talebi çözümleri için Wagna D serisi ürünler. Aile kullanımı ve Sivil işletme olarak çoklu çözümler için Wagna M serisi jeneratör üniteleri. Güvenilirliği, rahatlığı ve ekonomisi nedeniyle, aile acil durumlarında, dış mekanlarda, bahçe ve saha yapımında yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürünler yüksek irtifa ortamına, yüksek yoğunluklu kullanıma ve diğer sert testlere maruz bırakılmıştır. Şirket Çin'de "Wagna" markasını tescil ettirdi

Yeterlilik belgeleri ve patentler

Çevre korumaya her zaman önem veriyoruz. Küresel üretim setinin imalat sanayinde, Wagna, ISO14001, 2004, ISO9001, 2008, CE ve ISO14001 standartlarını tam olarak uygulayan birkaç üreticiden biridir; OHSAS18001: 2007 yönetim sistemi standardı. Şimdi Wagna'nın personeli, Wagna'nın bu alandaki en iyi şirketlerden biri olmasını sağlamak için büyük bir coşkuyla çalışıyor.


sertifikalar

$R46LR75.jpg


9.jpg

10.jpg


未标题-1-恢复的.jpgAna pazar ve performans

Bizim ana pazar kuzey Amerika, Asya, orta doğu, Afrika, vb. Wagna'nın yıllık satış performansı, 2015 yılında bir önceki yıla göre% 75 arttı. 2016 yılında yıllık satış tutarı 10 milyon dolara.

14.jpg

Servis s

WAGNA, her zaman profesyonel bilgi sahibi olmuştur ve kalite, güvenlik, enerji tasarrufu ve çevre koruma temelini almıştır. Güvenilir ürün ve kaliteli hizmet sunmak, farklı alanlardaki müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak, sorumluluk almaya cesaret etmek. Soruşturma ve ürün hakkında bilgi, firmamız sıkı, ciddi ve titiz tutum ile 48 saat içinde cevap verecektir.

Siparişin program dahilinde tamamlanmasını sağlamak için eksiksiz bir malzeme kontrol sistemine ve kabul standartlarına sahibiz. test cihazlarımız, ürünlerin güvenli ve istikrarlı çalışmasını sağlamak için fonksiyonel test, kalibrasyon ve ilgili bileşenlerin testini gerçekleştirir.

1 yıl veya 1000 saat garanti süresi, hangisi önce gelirse! Wagner'in ekibi, mükemmel sistem ve mükemmel ekiple güvenilir ve dayanıklı ürünler sunar ve sizlere gönülden hizmet eder.