Yüksek Güçlü Jeneratör

Özel ihtiyaçlarınızı karşılayan Wagna yedek güç sistemini seçin ve elektrik kesintilerinden kaynaklanan yüksek maliyetli iş kesintilerini önleyin.

Yüksek güç üreteci

 

 

Yüksek güç jeneratörü özellikleri:

 

Marka adı: WAGNA

Motor markası: Perkins

Model Numarası: DL2000P-50

Başbakan gücü: 1800kw 2250kva

Bekleme gücü: 2000kw 2500kva

Frekans: 50Hz / 60Hz

Hız: 1500 rpm'de / 1800

Kontrol Paneli: Smartgen / Deepsea

Sertifika: ISO CE

 

 

Yüksek güç jeneratörü Ürün parametresi:

 

@ VXU ~% K67L7N2R W} B}]} 3} 6.png

Ps. Yukarıdaki tablonun verileri, yalnızca referans olarak, bazen değişmektedir.

 

 

Yüksek güç jeneratörü Ürün resmi:

 

 

2250kva Perkins Dizel Jeneratör.jpg1800kw Perkins Dizel Jeneratör.jpg1600kw Dizel Jeneratör.jpg

*** Rehberlik purpo se için resim

 

 

Yüksek güç jeneratörü Motor detayı:


未 标题 -1.jpg] AJ95VB8J7A9 ~ UUDAOP {_N2.png

P0WF3`57 [UZNWIN1) 3Y (E4B.png

 

 

Yüksek güç jeneratörü kontrol sistemi:

 

DSE7320, kamu hizmet ekipmanını izleyen ve jeneratörü otomatik olarak başlatan ve bir arıza durumunda yükü ileten bir otomatik güç arızası modülüdür.

Şebeke gücü geri yüklendiğinde, denetleyici yükü ana güç kaynağına otomatik olarak döndürür ve soğutma süresi bittikten sonra jeneratörü durdurur.

Modül ayrıca motoru izler ve korur ve ön paneldeki LCD veya LED'deki çalışma durumunu, arıza durumlarını ve ölçümlerini gösterir.


2017-06-27_114318.jpg


 

Yüksek güç jeneratörü uygulama aralığı:


Kamu binaları, fabrikalar, ulaşım, tıbbi, finans, telekom, askeri ve savunma, dış mekan mühendisliği, enerji üretimi ve taşımacılığı dahil olmak üzere güç üreten çözümlerin çok amaçlı Perkins jeneratör .Ürünlerimizin Kararlı ve Güvenilir Kalitesinin Sağlanması:

 

İşletmemiz, geniş bir yelpazedeki pazarlar ve uygulamalar için güvenilir markalardan kaliteli ürünlerin tedarik, kurulum ve satış sonrası desteği üzerine kurulmuştur.

Müşterilerimizin mevcut ekipmanlarını sürdürmek, yeni ekipman yüklemek veya kaliteli kiralık ekipman sağlamak olsun, Wagna Power'ın deneyimli ekibi, en yüksek müşteri hizmetleri ve değeri standartlarını garanti eder.


2017-07-27_143853.jpgNeden biz


Wagna sessiz dizel jeneratörler, modern tasarım ve simülasyon teknolojisi kullanılarak bağımsız olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Wagna, Çin'in en prestijli dizel jeneratör setleri üreticilerinden biridir ve çeşitli ticari ve ticari uygulamalar için en iyi güç yedekleme çözümünü sunmayı amaçlamaktadır. Wagner ekibi, hedef pazar için en iyi ürünleri geliştirmek için onlarca yıllık uygulama bilgisini, global teknoloji trendlerini ve ortaya çıkan kullanıcı beklentilerini birleştiriyor. Bu ürünler, dünya standartlarında tesislerin kapsamlı onaylanmasından sonra tanıtıldı.


Hot Tags: Yüksek güç jeneratörü, Çin, fabrika, tedarikçiler, üreticiler, satın al, dayanıklı

Bir çift: 48kW Jeneratör

Sonraki: 1000kw Jeneratör