[[TitleIndustry]]

Dizel Jeneratörler İçin Yakıt Tankları Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey-1

Date:Jun 29, 2018Arabanızda gaz tükenirse, bu temel detayları hatırlamanın önemini hissedebilir ve kolayca göz ardı edilebileceğini anlayabilirsiniz. Aynısı, ekipman için jeneratörlerin eklenmesi için de geçerlidir. Uzun süreli elektrik kesintileri sırasında, yakıtın depoda hızlı bir şekilde tutulması öncelikli olur. Aşağıdaki detaylar, uygun bir yakıt deposunun seçimini yönlendirmek ve jeneratörün yakıt kaynağının bir sonraki elektrik kesintisine hazır olmasını sağlamak içindir.

 

1. Tank Tipi: Yedek Jeneratör En yaygın kullanılan tank tipi taban tipidir - jeneratör doğrudan tankın üzerine monte edilir. Bunlar, 8 inçlik sığ bir yükseklikten yaklaşık 40 inçlik bir aralığa kadar değişebilir ve gerektiğinde, tankın yeniden doldurulması gerekmeden önce istenen işlemi sağlamak için tankın uzunluğu, jeneratörün uzunluğu boyunca uzanabilir.

 

2. Çalışma süresi: Depo çalışma süresi, jeneratör yakıt tüketimi ölçümü ile% 100 yükte hesaplanır. Bu, elektrik kesintisi sırasında jeneratörün tam olarak yüklenebileceğini varsayarak en kötü durumu belirtir. % 100 yakıt tüketimi süreleri 24 = 24 saat yakıt deposu. Yakıt deposu boyutunu seçerken, jeneratörün normal olarak% 100 yükte çalışmayacağını, bu nedenle gerçek çalışma süresinin 24 saati geçebileceğini unutmayın.


blob.png

Bir çift: Dizel jeneratör setlerinin ana kullanım alanları nelerdir?

Sonraki: Dizel motor Dizel jeneratör temel kavramı ayarla