[[TitleIndustry]]

Dizel jeneratörler sekiz satın alma tuzaklar dikkat

Date:Aug 22, 2017

Birimleri kendi güvenilirlik, zamanında ve güvenlik, nedeniyle kabul etmek ve kullanmak için daha fazla kullanıcı bir acil durum yedek güç üreten dizel. Ancak, uygun dizel jeneratör satın almak çok kolay bir şey değil. Wagger elektrik teknoloji şirketi jeneratörler aşağıdaki sekiz tuzakları karşı korumak için satın kullanıcılara hatırlatmak için.

 

1. sadece rapor dizel motor veya jeneratör marka, köken, değil bildirilen birimi marka bildirmez. Aslında, herhangi bir dizel jeneratör tarafından bağımsız bir iş tamamlanamıyor. Müşteriler tam kapsamlı bir şekilde birim kalitesini değerlendirmek için dizel motorlar, jeneratörler, kontrol kabin üreticileri ve markaları, birimi anlamanız gerekir.

  

2. do değil anma güç ve bekleme modunda güç ilişkisi konuşmak, sadece bir "güç", müşterilere satılan nominal güç olarak bekleme güç. Aslında, bekleme modunda güç = nominal güç x 1.1. Ayrıca, bekleme modunda güç yalnızca 12 saat içinde 1 saat sürekli çalışma için kullanılabilir.


3. KVA ve KW arasındaki ilişkiyi karıştırmayın. KW olarak KVA güç, müşterilere satılan abartılı. Aslında KVA belirgin güç KW etkili güç, aralarındaki ilişki 1KVA olduğunu 0.8KW =. Alma birimde genellikle birimleri güç KVA ve aile içi Elektrik donatımı genellikle kullanılan KW, muhasebe güç KVA 8 kat KW dönüştürülmüş olması gerekir dedi.

   

4. Satılık ikinci el makine müşteriler için yeni bir makine orada-ecek var olmak yenilenmiş dizel motor yeni jeneratör ve kontrol kabinine, ile birleştiğinde böylece genel profesyonel olmayan kullanıcılar sadece bir yeni veya eski makineye olduğunu söyleyemem.

   

5. birim müşterilere satılan birim koruyucu bir fonksiyonu olarak koruma sağlamaz. Dahası, araç hava anahtar üreteç-e doğru müşterilere satış olmadan eksik olacaktır. Aslında, endüstri genellikle 10KW birimleri tüm enstrüman ve hava getirmek gerekir daha geçiş sağlar; büyük birimler ve otomasyon üniteleri ile dört koruma fonksiyonları olması gerekir.

Aynı zamanda

   

6. rasgele aksesuarları hakkında gibi Hayır susturucu, yakıt tankı, ne sınıf batarya ile petrol boru hattı ile ne kadar kapasiteli pil birkaç pil ve benzeri konuşma. Aslında, bu ekleri önemlidir ve sözleşmede belirtilmelidir. Su tankı hayranları bile nedir değil getirilir, çok açık havuzun o müşterilerden.

   

7. dizel motor gücü ve maliyeti azaltmak için güç olarak büyük, jeneratör yapılandırmasının. Mekanik kayıp olduğundan aslında, endüstri genellikle dizel güç ≥ jeneratör güç, yüzde 10'u sağlar. Daha sert ve kilowatted yanlış alarm kullanıcıya ve yaygın olarak bilinen birim yapılandırmak için dizel motor jeneratör gücü az olarak dizel motor beygir gücü: küçük at arabaları, yanı sıra birim hayat, bakım, yüksek.

 

8. kontrol sistem yapılandırması dizel motor ve jeneratör marka sınıf hakkında satış sonrası hizmeti hakkında konuşmak, körü körüne fiyat ve teslim süresi hakkında konuşun. Bazı da enerji santrali özel yağ, aşağıdaki gibi olacaktır: deniz dizel motoru, dizel motorunu birimleri oluşturmak için. Son ürünler ve bu dizel Jeneratör setleri, öyle mi? (Gerilim ve frekans) elektrik kalitesini garanti edilemez. Çok düşük fiyat birimi genellikle bir sorundur.


Bir çift: Jeneratörün ömrünü uzatmak için beş koşulları

Sonraki: Birim üretmenin temel avantajları