[[TitleIndustry]]

Zavallı ısı dağılımı dizel jeneratör nedeninin ayarla

Date:Jun 11, 2018

Eğer ısı dağılımı kümesi üreten dizel birim güç damla gibi birçok diğer hatalarına sebep olacaktır iyi değil jeneratör ani duruş ayarla, birim, Unsmoked duman, Kara duman kokusu ve benzeri.


1. soğutucu radyatör blok veya hasar.

Soğutma fanı çalışmıyor veya Isı emicisi soğutucunun sıcaklığı değil indirdi, kaçak fenomen kaynaklanan Isı emicisi paslanmış ve aynı zamanda kan dolaşımı neden olabilir böylece engellenebilir.


2. termostat hatası.

Motor yanma odası motor yanma odası sıcaklığı kontrol etmek için tasarlanmış bir termostat ile donatılmıştır. Termostat küçük döngüsü kolaylaştırmak için belirtilen sıcaklık (82 derece) tamamen açık olması gerekir. Hiçbir termostat ise, soğutma döngüsü sıcaklık muhafaza edemez. Düşük sıcaklık alarmı oluşturulur.3. jeneratör soğutucu düzeyi çok düşük veya gereksinimlerini karşılamıyor.

Düşük sıvı seviyesi yükselmeye soğutucu sıcaklığını doğrudan neden olabilir ve soğutucu değil dolaşımda. Soğutucu % 50 antifriz demineralize % 50 düzenlemelere göre sudur. Yönetmelik ile uyumlu değilse, boru hattı bloke olur ve pas boru duvar görünür. Soğutucu düzgün dolaşmaya izin vermez.


4. su pompa arızası.

Pompa iyi çalışıyor olup olmadığını kontrol edin. Pompa dişli şaft aşırı derecede aşınmış, bu demektir ki bulursanız pompa hiçbir etkisi yoktur ve bu düzgün geçiş yapabilirsiniz önce değiştirilmesi gerekiyor.


5. egzoz sistemi arızalı.

Soğutma sistemi boru hattı neden hava ile karışık ayarla jeneratör açık değil, Genleşme tankı emme valfi, egzoz Vana hasar da doğrudan etkileyen döngüsü, bu kez her zaman emme doğrultusunda basınç değerlerine şartların kontrol etmelisiniz basınç 10kpa, egzoz basıncı 40kpa, egzoz borusu yanı sıra aynı zamanda kan dolaşımı için önemli bir neden olduğunu.

Bu nedenle, herkes işlem durumu birimi işlemi sırasında dikkat gerekir. Güç birimi içinde belgili tanımlık damla gibi yetersiz olayları bulunca, bu başarısızlık zavallı ısı dağılımı tarafından neden olduğu açıktır. Hata zaman nerede yer bulmak ve çözmek, böylece ünite kullanıcıya kaybını önlemek için en iyi durumda geri yüklenebilir.


Bir çift: Dizel Jeneratörler İçin Yakıt Tankları Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey-3

Sonraki: Gaz Jeneratör prensibi