[[TitleIndustry]]

Dizel Jeneratör Seti Muayene ve Bakımı

Date:May 12, 2017

Kazaları etkili bir şekilde önlemek için dizel jeneratör ünitelerinin günlük tespiti ve bakımını güçlendirin. Sadece bir ses dizel jeneratör test ve bakım prosedürleri, dizel jeneratör düzenli şartnameleri kurulması bakım, bakım, test, ilk etapta önlemek için. Dizel jeneratör setinin ana özellikleri:

Güvenlik: Dizel jeneratör yanlış yük değişimi ile kontrol ve bakım ayarlar ve genel yük kutusu katı hal rölesinden farklıdır, açma / kapama kontaksız geçiş kontrolü, segment olmayan güç ve bir yay üretmez, operatör Klavye Giriş yoluyla, bilgisayar bir kontak kontrolü olmayan bir direktif, katı hal rölesi yayınladı, müfettişler herhangi bir anahtara değmiyor, güvenlik yüzde 100'e ulaşıyor.

Yüksek istihbarat: dizel jeneratör set AC yük ve ölçüm aletleri ile yanlış yük değişimi ile denetim ve bakım, üç fonksiyonların veri hesaplama, böylece istihbarat yüksek bir seviyede ürün performansı. Yüksek hassasiyetli veri Algılama: ve yük, alet entegrasyonu, gerçek zamanlı veri toplama, bilgisayar otomatik olarak veri üretmek için yanlışlık yükü ile dizel jeneratör algılama ve bakım, veri doğruluğu% 99,99 ulaşabilirsiniz.

Güç kontrol hassasiyeti: Dizel jeneratör, statik kukla yük rölesi kontrol güç bileşenleri, yüksek hızlı güç örnekleme ve ayar modülü edinimi, karşılaştırma verileri kullanılarak denetim ve bakım ayarlar. Sisteme göre, kapalı devre kontrol, güç düzeltme elde etmek için, yük gç, gerçek zamanlı örnekleme, geri besleme gücü kullanımı ve karşılaştırmak için güç ayarlayın.

Çok fonksiyonlu LCD ekran: Dizel jeneratör, geniş ekran LCD ekran, tam Çin menü istemleri, algılama, üç fazlı voltaj, faz akımı, aktif güç fazı test ekipmanları , Her fazın reaktif gücü, faz güç faktörü, faz frekansı, nötr akım, toplam güç ve üç fazlı hat gerilimi.

Geliştirmek için soğutma sistemi: 20,000 saat boyunca zorlanmış hava soğutmalı soğutma, yüksek güçlü eksenel fan, düşük gürültü, uzun ömür, MTBF fan seçimi kullanımı. Otomatik kilitlemeye başlayın, güvenilir yük soğutma sağlamak için fanın otomatik olarak durduktan 3 dakika sonra durdurmayı kontrol edin.

Dizel jeneratör denetim ve bakım, akıllı kontrol sisteminin bir artış temelinde kuk rl yük, yük kutusu genel değişimi yanlış yük değişimi ile ayarlamak, faz kayıp, aşırı gerilim ve diğer koruma ayarları olabilir, bir kez cihaz parametreleri algılar Parametrenin ötesinde, cihaza sesli bir alarm verilecek ve otomatik kapanma koruması verilecektir.


Bir çift: Basınçlandırmadan sonra dizel jeneratör ünitelerinin performansındaki iyileşme nedir?

Sonraki: Jeneratör kullanımı için önlemler nelerdir?