[[TitleIndustry]]

Gaz Jeneratör prensibi

Date:Jun 25, 2018

Gaz Jeneratör setleri dahil birçok Jeneratör setleri, aşağıdaki gibi: Rüzgar türbin jeneratör, dizel Jeneratör setleri ve bugün herkes için vurgulanır gaz jeneratörleri prensipleri:


Gaz Jeneratör set içerir: motor, jeneratör, denetleyicisi, isteğe bağlı bir aygıt basınç regülatörü filtre, gaz-sıvı (buharı-sıvı) ayırıcı. Motor ve jeneratör coaxially bağlı ve komple makine şasisi üzerine yerleştirilir. Susturucu ve Vali motoru, bağlı olduğundan ve motor, geri tepme marş motoru, bir ip ile gaz kanal içine gaz kaynak yol açar ve voltaj regülatörü jeneratör çıktısına bağlı. Doğal gaz, sıvılaştırılmış petrol gazı ya da biyogaz gaz kaynağında bulunan yanıcı gazdır. Gaz yakıtlı üreten setleri ve üreten kümeleri benzinli dizel motorlu üreten kümelerine göre çevre kirliliği azalttı. Bir çevre dostu ve enerji tasarruflu jeneratör olduğunu. Ve basit, güvenli ve güvenilir, çıkış voltaj ve frekans istikrar yapısıdır.


Yakıt gaz basınç regülatörü ve filtre cihazı gaz jeneratör kümesinin ana ve anahtar esas olarak gerilim regülasyonu ve gerilim regülasyonu fonksiyonları taşıyan ve aynı zamanda bir veya daha fazla işlev vardır için gaz iletim ve dağıtım sürecinin, cihazıdır Filtrasyon, ölçüm, Kokulandırma ve gaz dağıtım gibi.


Filtre cihazın Vana gaz boru hattı korumak için kullanılır ve filtrenin gözenek boyutu 1,5 mm aşmaması gerekir. Gaz vanası grup ile bağımsız bir basınç düzenleyen kapak varsa, bağımsız bir filtreleme aygıtı gaz boru basınç düzenleyen Vejetasyon engelleme önlemek için gaz girişi giriş, yapılandırılmış olması gerekir.


Regülatör valf çıkış, basınç dalgalanma ±5% tüm yanma ayar aralığı içinde geçmemelidir.


biogas generator.jpg


Bir çift: Zavallı ısı dağılımı dizel jeneratör nedeninin ayarla

Sonraki: Dizel jeneratör setlerinin ana kullanım alanları nelerdir?