[[TitleIndustry]]

Benzinli ve dizel ve dijital çevirici benzinli jeneratörler

Date:Aug 08, 2018


Orada birçok insan ne kadar benzin jeneratörler istediklerini bilmiyorlar satın almak. Farklı benzinli ve Dizel jeneratörleri var farklı voltajlar ve yetkileri, de gibi yakıt tüketimi ve gürültü.

Farklı sektörlerde, farklı yerlerde, farklı araç ve farklı kullanım zaman benzin jeneratörleri farklıdır.


Örneğin, ortalama ev kullanıcıları için sadece bazı TV ile aydınlatma ve klima ya da bir şey. O bir küçük benzinli jeneratör, güç satın almak daha uygun zaman genellikle 5KW yeter.


Sen açık, bilgisayar ve diğer ekipmanlar ile seyahat ediyorsanız, hafif, düşük gürültü ve istikrarlı voltaj özellikleri dijital çevirici benzinli jeneratör vardır çünkü bir dijital Inverter jeneratör satın almak daha iyidir. Bilgisayar genel gizli gereci olduğundan, bir dijital Inverter jeneratör kullanmak daha güvenli olur.


Bir genel inşaat birim kullanırsanız, dizel jeneratör satın almak zorunda.Dizel jeneratörler tüketimi benzin daha düşük olduğu ve Dizel jeneratörler zaman kullanın daha uzun benzin jeneratörler, 24 saat bir gün, günlük kullanım süresi benzinli jeneratör dizel jeneratörler kullanılabilircan't 10 saatten fazla olması. Bu nedenle, eğerSenJeneratör kullanıniçindeİnşaat birimSenDizel jeneratör satın almalıyım.


Genel olarak, hane benzinli jeneratör, Dizel jeneratörler inşaat için vardır ve dijital çevirici benzinli jeneratörler için gizli aletleri ile donatılmıştır.


image.pngimage.pngimage.png

Bir çift: Dizel jeneratör dizel motor çalışma prensibi ayarla

Sonraki: Dizel jeneratörler-2 için yakıt tankları hakkında Know things 10