[[TitleIndustry]]

Satın alırsanız, ne tür bir dizel jeneratörü satın alacaksınız?

Date:May 12, 2017

Genellikle müşteriler online danışmanlık veya telefon danışma olacak, dizel jeneratör ne kadar para, 500KW dizel jeneratör ne kadar para? Aslında, dizel jeneratörlerin tedarik edilmesi, aynı otomobili satın aldığımız gibi, çok fazla strese sahiptir:

1, müşterinin yük boyutuna göre güç boyutunu belirlemek için; Heng-hua güç serisi tek başına dizel jeneratör güç kapsamı 4.0KW-2500KW'dır.

2, dizel jeneratör gücü ana yedek noktaları vardır. Genel ana dizel jeneratör seti, jeneratör çıkış gücü kısa sürede% 10 aşırı yüklenebilir; Ve bekleme dizel jeneratör, jeneratör çıkış gücü maksimum güç, aşırı yükleme değil. Bu nedenle, ana ve yedek farklılıkları birbirinden ayırmak için dizel jeneratör setlerini seçtiğinizde, satın almayacak şekilde, kendi ihtiyaçlarını karşılayamayan üreten birimler gereksiz kayıplara neden olur.

3, dizel jeneratörlerin işlevsel gerekliliklerini belirlemek için sitenin gerçek gereksinimlerine göre: düşük gürültü, yağmur, mobil, otomatik, otomatik anahtarlama, çoklu makine vb.

4, motor ve jeneratör serisi konfigürasyon dizel jeneratör setleri belirlemek için kendi ekonomik kapasitesine göre; Henghua güç ekipmanları itici güç sağlamak için şunlardır: Yakacak odun, Doosan, Weichai ve diğer tanınmış markalar üzerinde Cummins, Volvo, Perkins, Ji Chai, Yuchai; İsteğe bağlı jeneratörler: Birleşik Devletler Audi, Stanford, Maraton, İngiltere, Şangay McGint vb.

Bu nedenle, güç, fonksiyonel gereklilikler ve kendi ekonomik kapasitesi ve diğer önemli nedenler, önemli bir faktörü satın almak için dizel motor türünü göz önüne almamızdır.


Bir çift: Motor yağı düştüğünde jeneratör neden kapanıyor?

Sonraki: Basınçlandırmadan sonra dizel jeneratör ünitelerinin performansındaki iyileşme nedir?