[[TitleIndustry]]

Cummins jeneratörünün avantajları (ABD)

Date:Feb 05, 2018

Cummins tarafından üretilen dinamo, Cummins jeneratörü olarak bilinir. Yollar, binalar, oteller, fabrikalar ve madenler, elektrik santralleri ve diğer yerlerde yaygın olarak kullanılır. Ağır kamyonlar, orta boy kamyonlar, otobüs ve diğer kara taşıtlarının yanı sıra inşaat makineleri, madencilik ekipmanları, tarım makineleri, gemiler ve demiryolları ve diğer karayolu dışı ekipmanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Cummins jeneratörü, Cummins jeneratörünü dünya jeneratörünün lideri olarak sunuyor. Mükemmel kalitesiyle bilinir. Cummins jeneratörü, dünyanın en büyük bağımsız motor üreticisidir ve ürün gamında dizel ve alternatif yakıt motorları bulunur.

 

Şu anda, Cummins jeneratör Çin, Chongqing Cummins Motor Co, Ltd ve Dongfeng Cummins Jeneratör Co, Ltd, iki ortak girişimleri vardır

 

Cummins jeneratörü aşağıdaki avantajlara sahiptir:

 

1, birkaç jeneratörler bağlandıktan sonra, yüke büyük bir jeneratör üretilir. Yükün büyüklüğüne göre, birkaç jeneratörler çalışmaya karar verilir. Birimin minimum yakıt tüketimi, dizel yakıt tasarrufu ve jeneratör maliyetini düşürmek için nominal yükte% 75'tir.

2, bitkinin normal üretimini sağlamak için kesintisiz güç kaynağı elde. Ünite kullanıma geçildiğinde, önce bekleme ünitesini çalıştırabilir, ardından orijinal işletim ünitesini durdurabilir. Ortada elektrik kesintisine gerek yoktur.

3, birden fazla birim paralel çalışma, yük aniden arttığında, mevcut darbe birçok birim tarafından paylaşılır, böylece her birimin gücü azaltılır, voltaj ve frekans sabittir ve ünitenin servis ömrü uzatılabilir.

 


Bir çift: Yüksek yerel sıcaklıkta dizel jeneratör ile nasıl başa çıkılır?

Sonraki: Dizel jeneratörün kötü havalarda kullanılabileceği