[[TitleIndustry]]

Jeneratörün uzun sürmesinin neden olduğu güç düşüşünün nedeni

Date:Dec 11, 2017

İnsanlar dizel jeneratör setlerini kullanırken, dizel jeneratör set gücünün azalması en yaygın olanı iken, uzun zaman boyunca her zaman böyle bir problem vardır. Sebepleri ne peki? Dizel jeneratör üreticileri neden dizel jeneratör gücündeki düşüşü açıklamak için nedenleri nelerdir.

1, Dizel jeneratör hava filtresi çok kirli, yeterli havayı alamıyor, bu nedenle insanlar hava filtresi ünitesini düzenli olarak temizlemeliyiz;

2, yakıt filtresi çok kirli, dizel jeneratör yeterli yakıt enjeksiyonu olamıyor isteyen, bu kez derhal filtre cihazı temizlemek gerekir, gerektiğinde, yeni hava filtresi değiştirmeniz gerekir;

3, son sebep, dizel motorun ateşleme zamanlaması yanlış olabilir, öyleyse, ünitenin ateşleme süresini ayarlamanız gerekir.

Dizel motor gücü temel olarak bunun için bir sebebtir, bu nedenle insanların ünitenin hava filtresini ve yakıt filtresi temizleme işlemini kullanırken dikkat etmeleri gerekir; böylece ünitenin gücü normaldir ve dizelin normal ve istikrarlı bir şekilde çalışmasını sağlar motor.


Bir çift: Bir jeneratör setinin radyatörünün soğutma sistemine giriş

Sonraki: Jeneratör hız sensörlerinin kullanımı için önlemler