[[TitleIndustry]]

Dizel jeneratör için üç filtre bakım ve rutin bakım

Date:Jun 04, 2018

Üç filtre, yakıt filtresi çekirdeğini, hava filtresi çekirdeğini ve dizel jeneratör grubunun yağ filtresi çekirdeğini ifade eder. Üç filtre, ünitenin tam yanması ile ilgilidir ve sürekli güç kaynağı etkisi elde edip edemeyeceği ile ilgilidir. Dizel jeneratör setlerinin bakımında en önemli öğe üç filtrenin değiştirilmesidir. Bu WAGNA jeneratör üreticileri ile ilgili bir sorundur.

 

Motor bakım projesinde, en önemli şey, üç filtreyi, tabii ki, motorun normal çalışmasını korumak için, yağ ve yakıtı temizlemek. "Üç filtreyi" değiştirmemekte ısrar edersek, güç ya da az ya da çok etkilenir. Örneğin, yakıt filtresi iyi değilse, meme tıkanacaktır. Memeyi temizlemek için daha fazla zaman alacaktır. Ve eğer petrol kirlenirse, durum çok kötüdür. Yağın rolü sadece yağlama olmadığı için, aynı zamanda temizlik, soğutma, gürültü azaltma, sızdırmazlık ve benzeri rolleri de vardır.

 

Bu nedenle, dizel jeneratör setinin kullanım etkisini iyileştirmenin ve dizel jeneratör setinin üç parçasının servis ömrünü uzatmanın faydalı olacağını görebiliyoruz.

 

一. Günlük bakım

1, dizel jeneratörün günlük çalışmasını kontrol edin. O

2. Dizel jeneratörü kontrol edin: Yağ düzlemi ve soğutucu düzlemi. O

3. Dizel jeneratörün herhangi bir hasarı veya sızıntısı olup olmadığı ve kayışın gevşek veya yıpranmış olup olmadığı.

 

二. haftalık bakım

1, günlük notu bir dizel jeneratör kontrolünü tekrarlayın. O

2, hava temizleyiciyi kontrol edin, temizleyin veya hava filtresi göbeğini değiştirin. O

3, yakıt deposundaki yakıt deposunu ve su veya tortuyu serbest bırakın. O

4, su filtresini kontrol edin. O

5, bataryayı kontrol edin. O

6. Dizel jeneratörü çalıştırın ve herhangi bir etki olup olmadığını kontrol edin. O

7. Soğutucunun ön ve arka uçlarında hava ve su ile soğutucu.

Otomatik dizel jeneratör seti, şehir, okul, hastane, otel, bina, emlak, bilgi merkezi, sanayi ve şehir gibi şehrin elektrik kesintisi sonrasında güç kullanıcılarının güç kaynağında yaygın olarak kullanılmaktadır. maden işletmeleri. Ürünler güçlü kırılma, iyi dinamik ve termal stabilite, esnek elektriksel hareket, uygun kombinasyon, güçlü serileşme, güçlü pratiklik, yeni yapı ve yüksek koruma derecesi ile karakterizedir.


Bir çift: Cummings jeneratörünün dengesiz voltajının sebepleri nelerdir?

Sonraki: Afrika'da hızlı ekonomik büyüme ülkeleri-1