Bu jeneratör seti gong ısı için normal mi

Bu jeneratör seti gong ısı için normal mi

Date:Jun 17, 2020

Jeneratör ayarlamak gong ısı için normal mi?

Jeneratör günlük hayatımızda önemli bir korumadır. Sadece acil bir durumda elektrik sağlamaz, aynı zamanda günlük üretim için de güç sağlar. Kullanıcılar için, bazı jeneratör girişimleri mastering jeneratör günlük bakım için daha elverişli, böylece jeneratör hizmet ömrünü uzatıyor.

image


Kullanım sırasında ısı üretmek için ayarlanmış bir jeneratör için normal midir? Nedenleri aşağıdaki gibidir,


1. soğutma suyu eksikliği genellikle aşırı ısınmaya dizel jeneratörler neden olur. Jeneratör ve silindir başının su kanalında çok fazla yabancı madde birikimi nedeniyle, su sirkülasyonu pürüzsüz değildir, kötü ısı dağılımı ile sonuçlanan, aynı zamanda dizel jeneratörlerin aşırı ısınmasına yol açacaktır.


2. Jeneratör ciddi yağ yakmak setleri, makinede aşırı karbon birikimi ile sonuçlanan, kötü ısı da dizel jeneratör aşırı ısınma üretecek. Dizel jeneratör düzgün çalışmıyor. Bir süre için küçük ve orta gaz ısınma ile sadece dizel jeneratör başlatın, aniden gaz, ağır yük, aksi takdirde dizel jeneratör kaba çalışacak, sıcaklık yükseldi artıramazsınız. Veya dizel jeneratörler de dizel jeneratörler aşırı ısınmasına neden olabilir uzun süre kapasite üzerinde çalıştırın.


3. Yakıt besleme süresi çok geç olmamalıdır, aynı zamanda aşırı ısınmasına dizel jeneratör neden olabilir. Bu spor parçaları aşırı ısınmaya neden olur, çünkü hemen tam yük çalışmasına koymak, onarım olamaz, ya da boşluk çok küçük ve ölüme sıkışmış, jeneratör hasara neden olduğu için.


Wagna için daha fazla bilgi, www.wagna.de

Bir çift: CHP/CCHP nedir?

Sonraki: Eid Mubarak