Pakistan Carlot Ağır Kazan Güç Santrali Jeneratör Seti İlk Başarılı Başlangıçını Tamamladı

Pakistan Carlot Ağır Kazan Güç Santrali Jeneratör Seti İlk Başarılı Başlangıçını Tamamladı

Date:May 29, 2018

Lansman töreninde, Üç Boğaz Geliştirme Grubunun Genel Müdürü olan proje sahibi Gezhouba Enerji'nin profesyonel ve teknik seviyesini ve sıkı çalışma ve sıkı çalışma ruhunu tamamen doğruladı. Ağır petrol santralinin düzgün seyri, Kalot Hidroelektrik Santrali inşası için gerekli olan inşaat gücü olacaktır. Güçlü koruma sağlayın. Bir yıldan fazla bir süredir devam eden işbirliğinden sonra, iki taraf sadece başarı elde etmekle kalmadı, aynı zamanda mütekabil bir arkadaşlık kurdu ve takip projesinde derinlemesine işbirliği için sağlam bir temel oluşturdu.

Carroll ağır petrol elektrik santrali, ulusal “Kemer ve Yol” stratejisine ve grubun “dışarı çıkma” stratejisine cevap vermede şirketin önemli bir başarısıdır. Aynı zamanda Pakistan'da inşa edilen ikinci ağır petrol santrali projesi ve Karolute hidroelektrik istasyonu için inşaat ve yaşam tesisleri sağlayacak. Elektrik, üç 9H32 / 40 ağır yağ jeneratörü setleri kullanarak, 15MW güç santrali kuruldu.

Calott Heavy Oil Elektrik Santralinin düzenli üretimini sağlamak için, projenin tüm çalışanları birçok doğal afet, kötü inşaat koşulları, malzeme kıtlığı, işgücü yönetimi, dil ve kültürel zorlukların üstesinden gelmiştir. Daha önce savaşmak, yağmur için savaşmak, ateşle savaşmak, sıkı çalışmayı birleştirmek, tasarım ve inşaat mühendisliği yapmak için yeterince cesurlardı. Kurulum ve kurulum gibi tüm düğüm hedefleri, zaman çizelgesinde veya programın öncesinde uygulanmakta, tüm ağır petrol santrali projesi için önceden güç üretmek için koşullar yaratmakta, sahiplerden ve ilgili departmanlardan olumlu yorumlar kazanmak ve iyi bir uluslararası kurumsal imaj oluşturmaktır.

Pakistan'ın Carroll Hidroelektrik Projesi'nin, toplam kurulu gücü 720 MW (4 × 180 MW) ve yıllık ortalama enerji üretimi 3.206 milyar kWh olan Pakistan'daki Ghiram Nehri üzerinde yer aldığı bildiriliyor. “Çin-Pakistan Ekonomik Koridoru” için bir öncelik olarak listelenmiştir. Enerji işbirliği projeleri ve “Kemer ve Yol” anahtar projeleri, Çin, Pakistan ve Kestin'in ortak bildirilerinde yer alan ilk hidroelektrik yatırım projeleridir.

Wagna gücü profesyonel bir jeneratördür. Dizel jeneratör, benzinli jeneratör, doğal gaz jeneratörü, biyogaz jeneratörü dahil ana ürün. Müşterilere danışmak için hoş geldiniz.


Bir çift: Yerli Doğal Gaz Enerji Üretim Projelerinin Beklentileri

Sonraki: Orta Doğu Dizel Jeneratör Piyasası Tahminleri, 2012-2026