Sichuan Hava Yolları Pilotu Epic Zorla Yabancılara İniş Karanlığı Öldü: O Bir Kahraman

Sichuan Hava Yolları Pilotu Epic Zorla Yabancılara İniş Karanlığı Öldü: O Bir Kahraman

Date:May 16, 2018

14 Mayıs sabahı Sichuan Havayolları'nın LUSA uçağına giden 3U8633 Chongqing kokpitinin sağ koltuğunun ön cephesinden havalandı ve mürettebat acil bir iniş yaptı. Chengdu Shuangliu Havalimanı inişe geçmeye hazırdı ve tüm yolcular güvenli bir şekilde iniş yaptı. Dönem boyunca, mürettebat “epik seviye” imtiyazını tamamladı, yabancı medyayı şokladı ve pilotu bir kahraman olarak övdü.


fvVw-hapkuvk4835097.jpg


Kaptan Liu Chuan-Jian, hazırlık süreci sırasında, “çok zor bir meselenin, sıradan bir şey olmadığını hatırlattı. Zorluk, kanopi kapağının uçuş sırasında düştüğü ve kokpit ön camının çatlamasına neden olduğu için büyük bir bedensel zarara neden oluyor. Ön cam düştükten sonra, karşılaştığınız ilk şey basınç kaybıdır, ani bir basınç değişimi kulak zarına büyük zararlar verebilir Sıcaklık 20-30 santigrat dereceye düştü (İzleme, o sırada uçakta olduğunu gösteriyor. 32.000 feet yükseklikte uçan, sıcaklık eksi 40 santigrat derece olmalıdır. Aşırı soğuk sürücünün vücudunda donma neden olabilir.Kappitte, gösterge paneli kaldırıldı ve gürültü bir şey duyamadınız kadar büyüktü Çoğu radyo arızası sadece görsel seviye ölçer ile yapılabilir. ”


pjrT-hapkuvk4835321.jpgLHbv-hapkuvk4835440.jpg


Yabancı medya: Pilot bir kahramandır

CNN, Reuters ve Hint TV gibi büyük uluslararası medya bu konuda detaylı raporlar yayınladı. Bunların arasında, İngiliz medyasının bu konuda özellikle endişe duyması, İngiliz "Daily Mail" in daha çok Sichuan Airlines pilotlarının "kahramanlar" olarak adlandırılacağını söyledi.


The Daily Mail, Sichuan Airlines pilotlarının acil durum kontrollerini gerçekleştirdiği tüm süreç hakkında detaylı bir şekilde rapor verdi. Pilotlara övgüde bulundular ve bu operasyonları 32.000 feet yüksekliğinden gerçekleştirmenin "akıl almaz" olduğunu söylediler.


t01d1afc40346208579.png

Günlük Posta raporu ekran görüntüsü


t014888482f1ac04b1a.png

Reuters ekran görüntüsüSichuan Havayolları olayından sonra birçok yabancı net haber mesaj bıraktı. “Tanrıya şükürler olsun, yolcular güvende.” “Durumun şu an ne kadar gergin olduğunu hayal bile edemiyorum ve umarım ki ekip hızla iyileşebilir.” Ayrıca mürettebatı “güzel” ve “güzel” için öven yabancı netenler var. Mürettebat üyeleri ilgili ödülleri almalıdır ”. İngiliz uçakları İngiliz Havayolları'nda da benzer olayları hatırlattı ve birkaç pilotun hayatlarını kurtarmak için mücadele ettiklerini ve "saygın" olduklarını iddia ediyorlar.


Yüzbaşı Liu Chuan-Jian'a göre, bu rotada 100'den fazla kez uçtu. O zamanki durum çok acildi. Onu göremedi ya da duyamıyordu, sadece karaya olan deneyime güvenebiliyordu.

Uçağın yeni bir kaptan tarafından uçtuğunu varsayarsak, bu bir trajediyle sonlanabilir.

IAMi-hapkuvk4835600.jpgJeneratör gibi, aynı markayı, aynı motoru, aynı kontrol cihazını düşünebilirsiniz, tüm parçalar tamamen aynıdır. Ama bir ithalat parçasını unutursun, kişi!


Fabrikamızdaki tüm işçiler, on yıldan fazla veya hatta bu alanda on yıllara dayanan tecrübesi olan eski çalışanlardır. Diğer birçok faktörün çalışanlarının sahip olmadığı deneyime sahipler. Bu iyi ürünler ve Wagna'nın iyi itibarını yaratıyor!


Bize güven! Güven Wagna size en iyi fiyat ile en iyi kaliteyi verebilir !!!

Bir çift: Telstra'nın Mobil Kesintisi Avustralya Ağını Etkiliyor

Sonraki: Bir Günün Güç Kesintisine Sahip Olmayı Ne Kadar Kalacağını Biliyor musunuz?