Kemer ve yol

Kemer ve yol

Date:Sep 11, 2017

23 Ağustos, Çin yeni enerji geliştirme Birliği dedi Yurtdışı yatırım "kemer ve Road" ülkenin yenilenebilir enerji projeleri, boyunca Çin siyasi ve ekonomik ayrı olmalıdır.


Çin'in yeni enerji denizaşırı kalkınma İttifak göre. 2030 için Hindistan, Japonya, Avrupa, Afrika, Güneydoğu Asya ve Orta Doğu yenilenebilir enerji büyüme için en büyük potansiyele sahip.


"Sürdürülebilir Kalkınma Uluslararası Yenilenebilir Enerji Piyasası'nın elde etmek için Çin'in ulusal enerji stratejisi, Ulusal Strateji ve yenilenebilir enerji stratejisi tamamen eşleşmesi değil." Çin yeni enerji Overseas Development League ahlak bozukluğu başkan ve genel sekreter Zhang Shiguo söyledi.


"Kemer ve yol girişimi" girişimi bir modern "İpek yolu", Güneydoğu Asya, Güney Asya ve Orta Asya kara ve deniz, iki yol ile Çin bağlayan bina ve Orta Doğu, Avrupa ve Afrika için daha da genişletme amaçlı.


Çin güç planlama tasarımı Enstitüsü elektrik verilerine göre. 2020 için "temiz enerji kapasitesi kemer ve yol" 64 ülke kömür yakıtlı enerji üretimi düşer iken 4 oranında büyümesi bekleniyor.


"Hindistan Güney Asya'da önemli bir pazar olduğunu. Ancak, şu anki politik bağları göz önüne alındığında, bu Çinli şirketlerin Türkiye pazarına girmek zordur." Zhang Shiguo eklendi: "Hindistan pazarı kavramak zor, ama fırsatlar ve zorluklar var kabul ediyorum."


Elektrik güç planlama ve tasarımı Enstitüsü verileri gösterir Güney Asya güç projeleri 25 GW yüklü kapasitesinin bir dizi hazırlık aşamasında bulunur, diğer projeler hala başka bir 23 planlama GW içinde.


Bir çift: Ekim ayındaki sonbahar fuarına katılmaya geldik

Sonraki: Jiangxi domuz Fuar Temmuz, 2017 yılında