Yerli Doğal Gaz Enerji Üretim Projelerinin Beklentileri

Yerli Doğal Gaz Enerji Üretim Projelerinin Beklentileri

Date:Jun 02, 2018Enerji kaynakları açısından bakıldığında, Çin'in doğal gaz enerji üretiminin oranı şu anda uluslararası ortalamanın çok altında ve gelişme için geniş bir alan var.


gas.png


Teknoloji açısından, doğal gaz üretiminin verimliliği şu anda kömür yakıtlı elektrik üretiminden daha yüksek ve kirletici emisyonları da kömürle çalışan güç üretiminden daha düşüktür ve farklı kojenerasyon teknolojilerini esnek bir şekilde destekleyebilir. yönetmelikler, daha kapsamlı enerji verimliliği ile sonuçlanır. yüksek.

 

Yakıt tedariki açısından, Çin'de doğal gaz üretiminin sağlanması hala kömür kadar istikrarlı ve geniş olmamakla birlikte, uluslararası kalkınma düzeyi ve ticaret gelişiminin gelişmesiyle birlikte doğal gaz tedariki giderek artmaktadır.


diesel.png


Doğal gaz enerji üretim ekipmanı ile ilgili olarak, ülke büyük ölçekli doğal gaz enerji üretim ekipmanlarının geliştirilmesine ve geliştirilmesine odaklanmaktadır. Siemens gibi birçok büyük doğal gaz üretim ekipmanı üreticisi de yeni ekipman ve servisleri pazara sunuyor. Küçük ve orta gaz yakıtlı enerji üretim ekipmanları için yurtiçi tedarik zinciri sistemi olgunlaşıyor. .

 

Bu nedenle, son yıllarda yerli büyük ölçekli merkezi doğal gaz enerji üretimi ve dağıtılmış doğal gaz enerji üretimi gelişmeye devam edecektir.


图片1.png


Bir çift: 100kw Generator Başarıyla Yüklendi

Sonraki: Pakistan Carlot Ağır Kazan Güç Santrali Jeneratör Seti İlk Başarılı Başlangıçını Tamamladı