WAGNA - Çiftlik Koruyucu Jeneratör Seti

WAGNA - Çiftlik Koruyucu Jeneratör Seti

Date:Sep 21, 2020

Günümüzde, çoğu ülkenin tarım biçimi, geleneksel zanaatkarlıktan özel çiftçiliğe, özellikle de hayvancılık endüstrisinde kademeli olarak değişiyor. Pahalı şebeke gücü veya dengesiz yeşil enerji (rüzgar, güneş vb.) İle karşılaştırıldığında, tarım endüstrisi güvenilir ve tasarruflu bir yedek veya birincil güç sistemiyle her zamankinden daha fazla ilgileniyor.

Wagna'nın ıslah endüstrisi için özel jeneratör seti, jeneratör setinin ömrünü uzatmak için yetiştirme endüstrisinin ortamına göre tasarlanmıştır. Elektrik kesintisinden kaynaklanan kayıpları kurtarmak için arızaları azaltır.

01İkili Kontrol Sistemi

Orijinal çok fonksiyonlu akıllı kontrol sisteminin yanı sıra, kontrol paneline ekstra bir manuel kontrol sistemi eklenmiştir.Ana kontrolör hasar gördüğünde ve normal olarak kullanılamadığında manuel sisteme geçilerek jeneratör seti çalışmaya devam edebilir. Kullanılmış .

02Daha dayanıklıDesign

IP52 Tamamen Kapalı Kontrol Kabini, Wagna jeneratör setinin kontrol kabini tamamen kapalı bir tasarıma sahiptir ve çıkışta benzersiz bir sızdırmazlık tasarımı kullanılır, haşerelerin ve farelerin kabine girmesini engeller.

03Böcek geçirmez Kapak

Alternatörün ısı dağıtma portu, jeneratör kapatıldığında böceğin alternatöre girmesini önlemek için bakır bir böceklere dayanıklı kapak kullanır.

04Yüksek mukavemetli Tel Kapak

Kablo kapağı, telin böcekler veya sıçanlar tarafından ısırılmasını ve jeneratörün arızalanmasına neden olmasını önlemek için yüksek mukavemetli ulusal standart naylondan yapılmıştır.

05Yangın söndürücü

Yangın alanının genişlemesini önlemek için yağlı yangını söndürmek için su kullanmayınız. Wagnagenerator seti, yangın söndürücü ile donatılmıştır, böylece kullanıcı, güvenlik kazalarını ve mal kayıplarını önlemek için yangını kolayca idare edebilir.

_DSC0860_极速看图_副本.jpg


_DSC0894_极速看图_副本.jpg


_DSC0948_极速看图_副本.jpg


_DSC0973_极速看图_副本.jpg


aHR0cHM6Ly93d3cud2FnbmEuZGUvcWZ5LWNvbnRlbnQvdXBsb2Fkcy8yMDIwLzA5LzE0MDU5MTJlMjNjMTQ0NjU5Yzc1MTJkYTJjNmE1NDE1LmpwZw_p_p100_p_3D_p_p100_p_3D.jpg
aHR0cHM6Ly93d3cud2FnbmEuZGUvcWZ5LWNvbnRlbnQvdXBsb2Fkcy8yMDIwLzA5L2M5MTQ4NDYxODVlZDk5YmU0NTE5YmY0NWM1NDUyYjU5LmpwZw_p_p100_p_3D_p_p100_p_3D_副本.jpg


_DSC0999_极速看图_副本.jpg


Elektrik kesintisi, hasar görmüş hatlar, çiftlikler ve tarımsal işletmeler üzerinde daha da ciddi bir etkiye sahip olabilir.

Çiftlik ve hayvancılık endüstrisi, bir anda güvenebilecekleri güvenilir, istikrarlı, verimli ve ucuz yedekleme veya birincil güç çözümüne ihtiyaç duyar. İyi bir jeneratör, bir felaketi küçük bir rahatsızlığa dönüştürebilir.

Bir çift: WAGNA 's Çiftlik Serisi Jeneratör Seti

Sonraki: CHP/CCHP nedir?