WAGNA 's Çiftlik Serisi Jeneratör Seti

WAGNA 's Çiftlik Serisi Jeneratör Seti

Date:Jul 10, 2020

WAGNA 's Farm Serisi Jeneratör Seti


WAGNA aşağıdaki özelliklere sahip "Dual System Generator Set" geliştirmiş ve piyasaya sürülmiştir:

1. Yeni tasarım iki bireysel kontrol sistemi, ana sistem ve yedekleme sistemi ile donatılmıştır. Her iki kontrol sistemi izlemek ve işletim genset yönetmek , hatta ana sistem başarısız oldu , yedekleme sistemi değiştirin ve genset kontrol altına alacak. Jeneratörün iyi çalıştığından emin olmak için.

微信图片_20200709180322


2.Wagna's Farm Series jeneratör seti yaygın olarak bazı vahşi doğada veya çiftliklerde uygulanır, burada, kertenkele, kertenkele, arılar, kuşlar, fareler, vb gibi birçok küçük hayvan vardır Onlar çok jeneratör set diyafram içi yuvalama gibi, böylece ekipman elektrik parçaları hasarlı neden olur, büyük ölçüde jeneratör güvenilirliğini ve hizmet ömrünü azaltmak . Bu nedenle, tamamen kapalı elektrik kontrol kabini yeni tasarım böcek, sıçan ve diğer hayvan zararlarından jeneratör koruyabilirsiniz.

微信图片_20200628134849


3. Ayrıntılı olarak, Wagna's Farm Serisi kontrol koşumları, tel klipsler, tüpler, sensörler ve diğer aksesuarları en yüksek uluslararası standartlarile monte edilir. Teknik olarak, genset kayış ikincil kaynak işlemi kullanarak, genset kablolama titreşim nedeniyle düşmesini önlemek için genset başarısızlığa neden olur.


4. Wagna's Farm Serisi çoğunlukla güneşe maruz kalır veya bir shabby odada , nerede çevre sıcaklığı genellikle 45 ° C'ye kadar yüksektir. Bu durumda Sıradan gensets genellikle yüksek sıcaklık alarmı kapatıldı olmuştur, ama Wagna sakince işleyebilir. Çünkü Farm Serisi, gensetin vahşilik te veya güçlü ultraviyole yüksek sıcaklık ortamında bile iyi çalışmasını sağlamak için 50 derece tam kırmızı bakır radyatör kullanılır.


5.Mayın koruma sistemleri, ünitenin kullanımının güvenliği için gereklidir. Bir jeneratör seti bir yıldırım sistemi yüklü olmadan açık havada kullanılırsa, yıldırım çarpması sonucu oluşan güçlü akım bir anda hurdaya çıkabilir.


6.Wagna jeneratör setleri yağ ve elektrik yangın kullanımı için özel profesyonel yangın söndürme ekipmanları ile donatılmıştır. Genset kaza veya arıza nedeniyle yangına neden olduğunda, kullanıcılar yangının kaynağını söndürmek için yangın söndürme ekipmanını zamanında kullanabilir, böylece kullanıcının can güvenliğini sağlayabilir ve kaybı azaltabilir.

微信图片_20200709173648


7. Wagna daha fazla özellik, örneğin:

Gelişmiş yakıt arıtma sistemi, böylece müşterilerimizin birim arızası nedeniyle kötü yağ hakkında endişelenmenize gerek yok;geliştirilmiş start-up pil de-şarj fonksiyonu, böylece birimin start-up pil, bekleme durumunda bile, her zaman, her yerde birim başlatmak için araç pil kadar güç olabilir.

Wagna tarafından tüm bu, kullanıcılarımıza daha güvenilir bir elektrik garantisi ve en iyi kullanıcı deneyimi sunmaktır.

微信图片_20200628134930


WAGNA hakkında daha fazla bilgi,

Web:www.wagna.de 

E-posta: info@wagna.de

Bir çift: KVA ve KW nasıl tanımlanır?

Sonraki: WAGNA - Çiftlik Koruyucu Jeneratör Seti